Kaliteli Ürünler

Tüm dünyayı araştırıp sınıfının en kaliteli markaları ile çalışırız. Ürünlerimizin insan sağlığına etkisini bilir ve bu bilinç ile ürün seçimi yaparız.

Kaliteli Hizmet

Ürün tanıtımından başlayıp teslimata kadar olan tüm süreçlerde en kaliteli hizmeti sunarız. Müşterilerimize Ermed ile çalışmanın ayrıcalığını hissettiririz.

En İyi Fiyat

Kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sunabilmek için sürekli pazar araştırması yaparız. Sizin yerinize tüm dünyayı araştırır ve size ulaştırırız.

ERMED TIP MEDİKAL

Sekiz bin üzeri ürün çeşitliliğimiz ve uzman ekibimizle her zaman kaliteli hizmet sunarız...

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Her geçen gün artan ürün sayımız ve sürekli arttırdığımız stok miktarlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gerek kendi markalarımız gerekse distribütörlüklerini yaptığımız ürünleri her zaman stoklu çalışır, bu sayede size sürekli ve kesintisiz hizmet sunarız.

map
map
GENİŞ HİZMET AĞI

Sürekli geliştirdiğimiz hizmet ağımız ile Türkiye genelinde dağıtım yapmaktayız. Yakın bölgelere kendi araçlarımız ve personellerimiz ile uzak bölgelerde bayilerimiz ve taşıma firmalarımız ile zamanında ve eksiksiz teslimat yaparız. Bu sayede ihtiyacınız tam zamanında size ulaşır.