Hakkımızda

ERMED Tıp Medikal

2009 yılından itibaren medikal sektörde faaliyetlerini sürdüren firma üretim ve ticari faaliyetlerinin tamamını Kocaeli / Kartepe İlçesi’nde bulunan toplam 9.500 m2 alana kurulu üretim tesisi ve içerisinde yer alan 5.250 palet (202 TIR) adet depolama alanları olan tesislerinde devam ettirmektedir.

Şirket imalatını yaptığı kendi markası EASYFLOW dışında 4.000’in üzerinde ürün satışı gerçekleştirmektedir. Bu ürünler, Devlet Malzeme Ofisi (DMO) alım sistemine kayıtlı ve Ürün Takip Sistemi’ne (UTS) kayıt edilen yüksek kaliteli ürünlerdir.

ERMED Tıp ailesi olarak ulaştığımız başarının arkasında müşteri odaklı, samimi ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Her geçen gün artan ürün çeşitliliğimiz ve stok miktarlarımızla sizlere kesintisiz ve en kaliteli hizmetile sunmaktayız.

Ermed Tıp Medikal

Hedeflerimiz

%

90

Müşteri Memnuniyeti

%

79

Stok Doluluğu

8500

Ürün Adedi

Üretim

Şirketimiz Easyflow markası adı altında 2009 yılından beri kendi üretimlerine başlamıştır. Basit tıbbi sarf malzemelerden galoş, bone, maske, tulum, önlük vb. ürünlerin yanı sıra tam otomasyona sahip dar dokuma ve paketleme grubuyla Sargı Bezi, Elastik Bandaj, Antiemboli Çorabı, Spanç Batın Pedi, Pamuklu Ped gibi birçok ürünlerin üretimini gerçekleştirilmektedir.

Yakında ürün portfoyüne eklenecek olan EKG Elektrodu, Sentetik Alçı, İdrar Torbası, Sterilizasyon Rulosu, Yatak Koruyucu örtü gibi ürünlerin eklenmesinden sonra Türkiye’nin en büyük üreticileri arasında yer alacaktır.


Kalite Politikası

ERMED Tıp Medikal olarak,

  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliği artırmak, hata ve kayıpların en aza indirmek ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak örnek bir firma olmak,
  • Uluslararası düzeyde rekabet gücümüzü daha da artırmak için sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak,
  • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde kalite düzeyini sürekli iyileştirmek,
  • Müşterilerimize en kısa sürede en doğru hizmeti, sağlamak için tüm çalışanlarda kalite bilincini tesis etmek, topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak,
  • Yasalara ve yönetmeliklere, ulusal ve uluslararası standartlara uygun, hijyenik ve güvenilir ürünler üretmek,
  • Sektörünün önde gelen, saygın firmalarından biri olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kalite politikası olarak esas almaktayız.