Hakkımızda

Uzman Ekibimizle

Her zaman kaliteli hizmet

2004 yılından bugüne medikal sektörde hizmet sunan firmamız, her geçen gün büyüyen kadrosu ve genişleyen hizmet ağı ile tıbbi sarf malzeme tedariğinde lider bir marka olmayı hedeflemiştir. Sürekli büyüttüğümüz, 2.300 m2’nin üzerindeki depolama kapasitemiz sayesinde satışını yapmış olduğumuz ürünleri hızlı ve kesintisiz olarak sizlere ulaştırabilmekteyiz.

Dünyadaki tüm ürünleri araştırıp, sınıfının en kaliteli markaları ile çalışmaktayız. Ürünlerimizin insan sağlığına etkisini araştırır, bu bilinç ile ürün seçimi yaparız.

Ürün tanıtımından teslimatına kadar olan tüm süreçleri takip eder ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Profesyonel satış ekibimiz ile sürekli pazar araştırması yapıp, en kaliteli ürünleri en iyi fiyat ile sunmaktayız.

Filomuzda bulunan dokuz araçla Türkiye’nin dört bir yanına kesintisiz ve gününde teslimat gerçekleştirmekteyiz.

12 Haziran 2017 itibari ile tıbbi cihaz kayıt/bildirim işlemleri, ürün hareketleri ve ilgili diğer iş ve işlemler Ürün Takip Sistemi (ÜTS) üzerinden takip edilmektedir. Eğitimli ve uzman kadromuz, ÜTS sistemine entegre olmuş programlarımız ve sorunsuz bildirimler ile hizmet sağlamaktadır.

Ermed Tıp ailesi olarak ulaştığımız başarının arkasında müşteri odaklı, samimi ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Her geçen gün artan ürün çeşitliliğimiz ve stok miktarlarımızla sizlere kesintisiz ve en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız.

Ermed Tıp Medikal

Hedeflerimiz

%

90

Müşteri Memnuniyeti

%

79

Stok Doluluğu

8500

Ürün Adedi

Üretim

Ermed Tıp olarak Türkiye genelinde iki bölgede plastik ürünlerin, bir bölgede ise gazlı bez grubu üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra Amerika ve birçok Avrupa ülkesinden ürünler ithal etmektedir.

Almanya, Amerika, Çek Cumhuriyeti, İtalya, İsveç, Çin, Hindistan, Güney Kore gibi sekiz farklı ülkede 21 farklı fabrikada kendi patentli markamız olan EASYFLOW ile OEM üretimler gerçekleştirmekteyiz.

Özel olarak sterilize edilmiş tesislerde üretilen ürünlerimizin hem ithalatı hem de ihracatı yapılmaktadır.